اخبار جدید از وضعیت پرونده مالباختگان تعاونی مسکن کارگران برق تهران

اخبار جدید از وضعیت پرونده مالباختگان تعاونی مسکن کارگران برق تهران

خبرگزاری دانشجویان ایران-تهران

سرویس بازرگانی

مديرعامل تعاوني مسكن كارگران برق تهران از حصول برخي توافقات با مديرعامل قبلي بر سر تامين و بازگرداندن زمين‌هاي مالباختگان تعاوني خبر داد.

حسن روزگاري ـ مديرعامل تعاوني مسكن كارگران برق تهران ـ در گفت‌وگو با خبرنگار تعاون ايسنا، اظهار كرد: طي بررسي‌هايي كه توسط بازپرس شعبه دهم دادسراي ناحيه 6 تهران(خارگ) صورت گرفته ايشان قول مساعد داده‌اند كه تا پايان سال پرونده را جمع‌بندي و نظرنهايي خود را به دادگاه ارسال كنند.

وي ادامه داد: با جمع‌بندي پرونده زمين‌هاي شهر جديد هشتگرد، كار ما تمام نمي‌شود زيرا پرونده‌هاي ديگري هم مربوط به زمين‌هاي شهرک آبعلي، شهرک نور رودهن و چند نقطه در تهران از جمله تهرانپارس و كامرانيه داريم كه براي پيگيري و به نتيجه رسيدن آنها به حكم دادگاه نياز است.

روزگاري ادامه داد: اگر چه از مجلس انتظار زيادي نداريم ولي مجلس نيز در اين زمينه وارد عمل شده و آنچه شنيده‌ايم اين است كه طي نامه‌اي به بازپرس خواستار پيگيري كار به نحو شايسته و احقاق حقوق مالباختگان شده است.

مديرعامل تعاوني مسكن كارگران برق تهران در مورد آخرين وضعيت بررسي پرونده مالباختگان تعاوني مسكن كارگران برق تهران گفت: خوشبختانه توافقاتي را با مديرعامل قبلي داشتيم و ايشان به نظر بازپرس و دادگاه پايبند است و تنها اختلاف ما بر سر متراژ زمين‌هاست.

وي گفت: نظر مديرعامل قبلي اين است كه 220 متر زميني كه به مردم سند داده‌اند، زمين‌هاي زراعي است و اگر تبديل به مسكوني شود، ‌متراژ آن كمتر مي شود يعني خيابان، كوچه، مراكز عمومي و مشاعات از آن كسر مي‌شود كه در اين صورت 150 متر بيشتر نمي‌شود ولي ما معتقديم كه 220 متر زمين خالص است و اسناد و مدارك آن را هم داريم لذا با كسر خيابان و ساير مشاعات بايد 220 متر شود.

روزگاري افزود: در حال حاضر منتظريم تا بازپرس نظر هر دو طرف را بررسي و تعيين كند كه آيا 220 متر زمين خالص است يا مشاع و پس از آن به دادگاه اعلام نظر مي‌كند.

وي با بيان اينكه اعضاي تعاوني بر سرگرفتن زمين خالص توافق نظر دارند و ما هم از آنان دفاع مي كنيم، گفت: هيات مديره قبلي اعلام كرده است كه نظر بازپرس هرچه باشد به آن عمل مي‌كند.

مديرعامل تعاوني مسكن كارگران برق تهران با اشاره به واريز وجوه و مبالغ كلان از سوي مالباختگان تعاوني خاطرنشان كرد: بسياري از اعضا تا مبلغ 20 و 30 ميليون تومان هم بابت زمين‌هايشان پرداخت كرده‌اند و تلاش ما اين است كه حداقل زمين‌هاي مالباختگان را برگردانيم.

مديرعامل تعاوني مسكن كاركنان برق تهران پيش‌بيني كرد: كار رسيدگي به پرونده در اين طرف سال به پايان برسد و بازپرس پس از جمع‌بندي نهايي، گزارش‌ لازم را به جهت صدور حكم به دادگاه ارائه كند.

وي در پايان از هيات مديره قبلي تعاوني خواست تا بدون ايجاد تشنج و در فضايي آرام و توام با وفاق و همدلي، كار را پيش ببرند و به اعضاي تعاوني نيز اين اطمينان را داد كه با تمام توان و تلاش خود در جهت احقاق حقوق مالباختگان قدم بردارد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8910-15626

About اعضای فاز 5 زمین های هشتگرد اعضای فاز 5 هشتگرد

وبلاگ دادخواهی اعضای پروژه زمین های فاز 5 هشتگرد
This entry was posted in موضوعات مورد بحث اعضاء. Bookmark the permalink.

74 Responses to اخبار جدید از وضعیت پرونده مالباختگان تعاونی مسکن کارگران برق تهران

 1. وحيد says:

  اين خبر خيلي قديميه

 2. عضو شماره 5 says:

  بله قديميه ولي اي كاش اگر شما پيشتر اونو ديده بوديد به ما هم مي گفتيد!ا

 3. مهدی says:

  از خبر رسانی شما متشکرم
  در سایتهای دیگر این تقاضا را کرده بودم که برای شکایت از این آقایان چه کاری باید انجام بدم
  متن شکایت چطوری تنظیم کنم
  خواهشمند است کمکم کنید

  • اعضای فاز 5 زمین های هشتگرد اعضای فاز 5 هشتگرد says:

   هر چند شکایت تک تک ما اعضاء از تعاونی مسکن اداره برق تهران، با هدف و در راستای دادخواهی قانونی خود از این تعاونی کلاهبردار، اولین اقدام ضروری و کار ساده ای است که همگی ما می بایست بیدرنگ آنرا انجام بدهیم، اما فراموش نکنیم این اتحاد و همگامی ما اعضاء است که می تواند در قالب یک حرکت دستجعی در کمترین وقت ممکن نتیجه بدهد. گذشته از اینکه شما بزودی از طریق این وبلاگ راهنمایی خواهید شد، اما پیشنهاد می شود شما در متن شکایت خود منجمله نکته مهم “سرپیچی از تحویل زمین” را نیز قید بکنید. در ضمن و برای جلوگیری از تشابه نام کاربران خواهشا شما و دیگر دوستان از این ببعد یک پیشوند یا پسوند منحصربفرد مثل نام فامیل به نام کاربری خود اضافه بکنید تا برای نمونه به آسانی معلوم بشود شما کدام آقا مهدی هستید. سپاس

 4. علی معترض says:

  به نام خدا بحث هشتگرد یک مشگل سیاسی است که به دورهای قبل برمیگردد از ریاست جمهور تادیگران من امیدوارم با عنایت اقای احمدی نزاد و مجلس و….بتوانند این ننگ را ازاین شهر پاک کنند وما به حق خودمان(زمین) برسیم به امید اتحاد بیشتر.

 5. وحيد says:

  با عرض سلام خدمت آقاي /خانم عضو شماره 5
  دوست عزيز اين خبر در بخش نظرات وبلاگ قبلي منعكس شده بود. بنابراين من فكر ميكردم همه اعضاء از متن اون خبر دارن.مسلما من به شخصه اگر خبر جديدي جايي ببينم به اطلاع دوستان خواهم رساند.و مضايغه نخواهم كرد.

 6. بيطرف says:

  آقاي روزگاري از قول مالباختگان به مدير عامل از خدا بي خبر قبلي بگويد كه:
  اولاً)كساني كه داراي سند مالكيت ميباشند داراي يك سهم مشاع از 4500سهم تعاوني از 2660000متر مربع معادل 500متر مربع مي باشند كه مالكيت آن از دست تعاوني خارج شده واختيار آن با صاحبان اسناد مي باشد.
  ثانياً) كاربري زمين ها بر اساس اسناد مالكيت رسمي غير موات بوده كه نه تنها كشاورزي نمي باشد بلكه قابليت تبديل شدن به مسكوني دارند.
  ثالثاً)تعاوني بايستي پاسخگوي پولهاي گرفته شده جهت انجام تعهدات خود در قبال زمينها از قبيل ايجاد امكانات زيربنايي(آب وبرق وگاز)وخيابان كشي وجدول كشي وتسطيح باشد.

 7. وحيد says:

  دوستان توجه داشته باشند كه ما با شخص يا اشخاص طرف نيستيم و طرف حساب ما تعاوني و مسئولين فعلي آن مي باشد . و صحبتهاي آقاي روزگاري فرا فكني و فرار از واقعيت (يا به عبارتي حرف مفت ) است. ايشان اگر اين مسئوليت را قبول كرده اند ميبايست جوابگوي اعضاء تعاوني ( صاحبان زمين ها) باشند.

 8. sale says:

  آیا می شود اعلام کنید که چند نفر از تعاونی رسما به دادسراشکایت کرده اند

 9. mahdi says:

  باسلام
  آقایان باید بدانیم آین آقای روزگاری چگونه و از طرف چه کسانی مسئولیت تعاونی را بدست گرفته اگر از طرف اداره برق است که این اداره برق است که باید جوابگو بوده و حق ما را بدهد ضمنا ما با تعاونی طرف حساب هستیم گر چه از هیت مدیره قبلی نیز شکایت کرده ایم ولی تعاونی وظیفه دارد علاوه برپیگیری و شکایت از هیت مدیره قبلی جوابگوی ما اعضا هم باشد همچنین شنیده ام کارمندان تعاونی از هیت مدیره قبلی هنوز شکایت نکرده اند این موضوع مشکوک است .بیایید یک تجمع با اکثریت اعضا در جلوی تعاونی داشته باشیم . تعاونی باید طبق اسناد زمینهای ما را تحویل بدهد وگرنه اسناد فاز 5 هشتگرد را هم به طریقی از بین می برند و میگویند اصلا زمینی موجود نیست .

 10. زویا says:

  در جواب sale عزیز
  من ماه پیش که رفتم شکایت کنم خانمی که در اتاق شماره ده مسئول گرفتن شکایتنامه بود گفت تا به حال فقط 500 نفر آمده اند برای شکایت و می گفت پس بقیه تان کجا هستند.
  به طور متوسط هم روزی 20 یا 30 نفر به این تعداد اضافه می شود.

  در مورد مطلب گذشته هم بالاخره آقای روزگاری مصاحبه کرد یا نه؟
  چون این مطلب که قدیمی ست. مصاحبه جدید چطور بود؟

  چون بارها گفته اند تا آخر امسال تکلیف روشن می شود. باید سفت و محکم تا اسفند پیگیر شویم

 11. ali says:

  در جواب جناب علي معترض بايد بگويم اين ننگ دزدي به دولت بر ميگردد و دولت هم مثل تعاوني يك شخص حقيقي نيست كه بگويم دولت قبلي يا جديد.اگر اين دولت فعلي سراسر دروغ بتواند اين ننگ را از چهره خود پاك كند اونوقت ميتوان گفت انسانهاي درستي بر مسند قدرت نشسته اند در غير اينصورت بايد طبق شواهد موجود خدمت جنابعالي عرض كنم تباني مسئولين تعاوني و مسئولين بالاتر طي 4-5 سال گذشته صورت گرفته و اين ننگ مربوط به دولت فعلي مي باشد. تمام

 12. sale says:

  آیا تعاونی می تواند فقط به کسانی که شکایت کرده اندزمینهای انها را بدهد. و پرونده را ببندد؟

 13. ali says:

  آقاي sale
  شما منتظر چي هستيد هدفتان از اين سوال چيست .من فكر ميكنم شما حال نداريد بريد شكايت كنيد و از طرف ديگر هم ميترسيد زمين مابقي را بدهند و شما بي زمين بمانيد.دوست عزيز بجاي اين فكرها همت كنيد بريد شكايت خود را تسليم كنيد.اگر به هر يك از ما بگويند فلان روز بيايد اهواز نفري يك ميليون به شما ميدهيم بلافاصله بليط اهواز رو ميگيريم و عازم ميشم.حالا كه زمين هاي ميليونيمونو دارن هپلي هپو ميكنند نه حال داريم در تجمعات شركت كنيم نه حال داريم شكايت كنيم نه حال داريم……… اين چه بلايي كه سر ما ايراني ها اومده كه جرات گرفتن حقمونو نداريم و منتظريم يكي از آسمون بياد پايين حقمونو بگيره.

 14. mahdi says:

  با سلام
  زمانی که برای شکایت به دادسرا رفته بودم مسئول دفتر شعبه تاکید داشت بر اینکه حتما شکایت انجام گیرد چون رسیدگی به پرونده طبق شکایت افراد صورت میگیرد و بعد از ارجاع پرونده به دادگاه در صورتی که اسناد زمین شما اشکال داشته باشد امکان رسیدگی مجدد نبوده و شاید حق شما ضایع گردد بنابر این دوستانی که تاکنون شکایت نکرده اند هر چه زودتر به دادسرا مراجعه کنند که مثل پرونده نگین غرب نشود به تعدادی خانه تعلق گیرد و به تعدادی تعلق نگیرد

 15. فيروز says:

  سلام
  ممكنه لطف كنيد يك متن نمونه جهت تنظيم شكايتنامه در وبلاگ قرار دهيد
  سپاسگزارم

 16. بيداد says:

  دوستان با سلام
  همسر من يكي از همين زمينها را در سال 83 خريداري كرده است (از خود تعاوني ) چون ايشان بدليل مشكلات پيگيري بعد از شكايت نميتواند پيگير باشد آيا ميتوانم از ايشان وكالت بلا عزل بگيرم تا خودمدنبال .كارهاي شكايت بروم يا وكالت ارزش قانوني ندارد . ممنون ميشم اگر جواب منو بدهيد.

  • اعضای فاز 5 زمین های هشتگرد اعضای فاز 5 هشتگرد says:

   بله شما بدون شک می توانید بصورت قانونی دو کار انجام بدهید: اولا یک وکالت کاری، وکالتی که اختیارات آنرا خود همسر شما که اسناد بنام اوست در محضر به شما منتقل خواهد کرد مثل پی گیری پرونده و دیگر کارها اما نه خرید و فروش. دومین کار دادن یک وکلالت بلاعوض به شما است. وکالت بلاعوض به شما اختیارات کامل و بی حد و حصر میدهد تا حتی زمین را به هر کسی، مثل خودت، که مایل بودید بفروشی و در محضر بنام بکنی. برای گرفتن اطلاعات جامع تر و دقیق تر می توانید به اولین دفتر اسناد رسمی محل زندگی خود مراجعه بکنید. موفق باشید

   • alireza says:

    سلام من چند تا سوال دارم هر كي وقت داره جواب بده
    چطور ميشه تو اين وبلاگ عضو شد چون من جائي براي عضويت نمي بينم
    چه مداركي براي شكايت لازمه؟ و چطوري و كجا بايد شكايت كرد.
    با تشكر

    • اعضای فاز 5 زمین های هشتگرد اعضای فاز 5 هشتگرد says:

     با سلام به شما
     هر چند شما به نکته فنی بسیار مهمی اشاره کرده اید، ولی فعلا فرم عضویت در این وبلاگ لازم نیست بگذاریم. ما قول داده ایم پژواک بدون چون و چرای صدای شما اعضای محترم باشیم. متن مختصر و مفید شکایت و آدرس محل شکایت را تا چند لحظه دیگر در قسمت منوی این وبلاگ در دسترس عموم قرار داده خواهد شد

 17. Javad says:

  با سلام و خسته نباشید.
  من یکی از اون افرادی هستم که در سال 83 با کلی وام و قرض و با توصیه یکی از آشنایان که خودش ساکن هشتگرد بودیکی از این زمینها رو خریداری کردم.حال این همه سال گذشته و اون وعده و وعیدها هیچکدوم عملی نشده که هیچ الان اصلا نمی دونم این زمینهاتکلیفشون چی می خواد بشه، از طرفی من ساکن یکی از شهرستانهای دور هستم و رفت و آمد برام مشکل هستش.به نظرتون من باید چکار کنم؟ و آیا می شه به برگشت این زمینها امیدی داشت؟

  • اعضای فاز 5 زمین های هشتگرد اعضای فاز 5 هشتگرد says:

   با سلام بشما عضو محترم
   اولا شما می بایست در اسرع وقت کتبا از تعاونی شکایت بکنی. چگونگی متن شکایت و آدرس دادسرای محل شکایت را لابد خود میدانی، اگر نه؛ در قسمت منوی این بلاگ لینک هم متن مختصر ولی مفید شکایت و هم آدرس دادسرا را گذاشته ایم. و حالا که در شهرستان هستی، همیشه از طریق این بلاگ می توانی آخرین اخبار مربوط به این پرونده براستی مجرمانه را پی گیری بکنی. ما و شما اگر با هم و یکصدا و متحدانه تلاش بکنیم، حتما حق خود را از این زالوصفتان و حرامی ها خواهیم گرفت

 18. سینا says:

  salam khedmate hame dostan
  dostan aziz gharar shod dar tajamoe 1shanbe 8 esfand, yek namayandeh az tarafe hame shakyan dar dadsaraye khark moshakhas shavad ke be hame dostan etellaresani konad. man soalam ine ke on fard chera khabararo to site monakes nemykone !!!

 19. m.yavari says:

  در اردیبهشت سال 1387 حاصل 30 سال زحمتم یعنی مبلغ 30 میلیون تومان حق بازنشستگی ام را دادم و مثلا برای تاءمین آینده فرزندانم دو قطعه زمین 220 متری در فاز 5 هشتگرد خریداری کردم ، حال میگویند عده ای کلاهبردار مفتخور از خدا بی خبر میلیارد ها تومان کلاهبرداری کرده اند؛ آیا در حکومت مدعی قانونمداری و در مملکت امام زمانی دارای ولی فقیه عادل ، هیچ عدالت یا قانونی وجود ندارد تا حق من و هزاران نفر مثل مرا از این انگل های اجتماع و از این مفسدین اقتصادی و اجتماعی بگیرد؟إإإ

 20. علی says:

  با سلام من یکی از اعضاء تعاونی مسکن هستم لطفا” از وضعیت پیشرفت اقدامات قانونی درمورد زمینهای هشتگردویاتجمعات آینده مرابا خبر کنید . ممنون
  علی محتاط

 21. شمس says:

  سلام
  من یکی از اعضای تعاونی هستم که همیشه سئوالاتم رو از خود تعاونی پرسیده و از این سایت و همبستگی اعضا بی خبر بودم. مسلما جواب درستی هم دریافت نکرده ام. اما از وقتی که با سایت آشنا شدم دیگه سایت آپدیت نشده و خبر جدیدی توی اون نوشته نمی شه
  میشه بگید الان توی چه مرحله ای هستیم؟ و سایت هنوز پشتیبانی میشه یا نه؟
  ممنون. موفق باشید

 22. عدالت says:

  دوستان عزیز و گرامی
  اخیرا” به شخصی دسترسی پیدا کردم که گویا مدارکی موثقی ازعضو اصلی و بنیادی این زمینخواری دارد ،این عضو اصلی با توسل به هر شیوه ای تا کنون از زیر شمشیر عدالت فراری بوده و هم اینک نیز آزادانه در شرق تهران در گویا با تاسیس دفتر مشاورین املاک در حال ادامه اعمال نکوهنده خود میباشد . جهت دسترسی به مدارک ، طریقه و یا آدرسی را اعلام نموده تا این بزرگوار جهت ارسال اقدام نماید . موفق و پیروز باشید . التماس دعا از برادران جانباز شیمیایی که عضو این تعاونی هستند

 23. Hosein :-) says:

  با سلام
  من هم مثل همه شما عزیزان یکی از مالباختگان هستم که تمام زندگیمو صرف سرمایه گذاری درهشتگرد کردم البته چیدن همه تخم مرغ داخل یک سبد کار درستی نبود اما به هرحال شده . امیدوارم آقای روزگاری عزیز بتواند از حق ما به خوبی دفاع کند. من هم موافق تجمع دسته جمعی محترمانه و مودبانه برای گرفتن حقمان هستم که در کمترین زمان بیشترین نتیجه را میدهد البته به شرطی که زودتر اطلاع رسانی شود. با تشکر از همه اعضاء محترم در مورد نظرات

 24. ali says:

  khkec3hvlhk2ev
  3rvlh/l4hr;h
  lh4/lrgv2hr/lihb2

 25. طاها says:

  لطفا اطلاع رسانی تجمعات گسترده تر انجام شود

 26. رضا says:

  مهلتی چند ساله به تجاوزگران به حقوق مردم بی پناه داه شده تا آنها به خود بیایند و از خواب خرگوشی بیدار شوند. هیات مدیره سابق تعاونی برق، اشغال کنندگان موقت زمینهای سند دار مردم (شرکت عمران مسکن مهر)، هیات مدیره جدید ، دادسرای ناحیه 6 تهرانو … همگی در بوته آزمایش هستند. کسی از ما مردم، مال باخته نیست. دیگر این کلمه زشت و کریه را تکرار نکنید. مگر مملکت قمارخانه است و ما قمار کرده ایم که مالبخته شده باشیم؟ بله؟ خجالت نمی کشید؟ این کشور رهبر و مجلس دارد. وظیفه نظارت بر عملکرد دولت نیز بعهده مجلس و سازمان بازرسی کل کشور است. گریه و زاری هم نمی کنیم. فقط خدا نکند دست از پا خطا نکنند …. همین و بس. فقط جناب روزگاری گردهمایی ها را در تهران بیاندازند نه در بیابانها وگرنه به قصد ایشان، گمان بد می رود.

 27. افسر بهادر says:

  با سلام لطفاً اخبار لازم را به آدرس اي ميل فوق يا شماره تلفن 09123006106 ارسال فرمائيد.

 28. ناصر says:

  سلام به دوستان
  بنده درسال 86 باکلی قرض و وام قطعه زمین 220 متری بصورت وکالتی خریداری
  نمودم ومثل بقیه درتور این صیادان از خدا بی خبر افتادم وبه تازگی از وجود چنین سایتی
  آگاهی پیدا کرده ام لطفا مرا راهنمایی نمائید.
  متشکرم

 29. رضا says:

  طبق قانون مدیران جدید مسئولیت کارهای مدیران قبلی را به عهده خواهند داشت و اینکه بخواهند بگویند مدیران قبلی اشتباه کردند و آنها باید پاسخگو باشند نیست .چرا که شرکتی که به ثبت می رسد جنبه حقوقی پیدا میکند و مدیران فعلی باید پیگیر و جوابگوی اعضاء باشند. در ضمن باید عملکرد مالی هر شرکت تا پایان تیرماه هر سال به سمع و نظر اعضاء برسد .چرا هیج صورت مالی تا کنون ارائه نشده؟ مگر دفاتر قانونی ندارند ؟مگر اظهارنامه مالیاتی پر نمی کنند ؟طبق قانون هر ساله نماینده رسمی وزارت تعاون باید در مجمع عمومی شرکت داشته باشند و صورتهای مالی برای آنها ارسال شود. آیا در صورتهای مالی و یا دفاتر قانونی آنها هیچ نشانی از اختلاس نبوده ؟ این موضوع در یک زمان اتفاق نیفتاده بلکه به مرور و در طی چند سال ادامه داشته

 30. برای رضا خدا says:

  من مدارک موثری در خصوص متهم اصلی که در حال حاضر آزادانه دست به هر کاری میزند ، دارم . اما بخاط عدم اطمینان فقط به نمایندگان شکات ارائه میدم لطفا” شماره تماس اعلام کنید

 31. رحيم بابا says:

  من هم فردي هستم كه كليه اموالم را فروخته و سه قطعه زمين با سند مشاع خريدم و بر خيابان و داراي متراژ و شماره قطعه مي باشد اما ما هم مثل شمانمي دانيم چه بكنيم بياييد متفقا و يك صدا دنبال قضيه را بگيريم من براي سه قطعه در سال 82 –سي و شش ميليون تومان پول بابت اين سه قطعه خرج كردم و تا حالا هيچ خبري نشده من به اعتبار سند و مهر جمهوري اسلامي اين كار و كردم حالا قراره چه اتفاقي سر مان بيايد معلوم نيست

 32. افشين says:

  سلام من هم از مال باخته گان اين مشكل كلاهبرداري هستم از سال 81 يك قطعه زمين 290 متري خريدم و چه كنم اين انگلها تمام زندگيم را به باد دادند حمع بشيم يا نه يك صدا باشيم يا نه

 33. ali says:

  سلام
  همه می دانیم و می دانند که سالیان سال حقمان ضایع شده , و می دانیم و می دانند که حقمان است .
  بسیار خوب , حال در این مملکت اسلامی و عدالت محور, انتظار می رود که بخشی از ادعا ها به واقعیت بپیوندد و اعضاء ظلم دیده به حقشان که فقط و فقط گرفتن زمین هایشان و ساختن سرپناه در فاز 5 شهر جدید هشتگرد ( همان زمین هایی که بر اساس اسناد و مدارک واگذار شده ) برسند .
  امید است مسئولین مهم مملکتی توجهی ویژه به پرونده فوق با قریب به 30000 شاکی , داشته باشند

  • Anonymous says:

   قسمتي را در وبلاگ مشخص كنيد تا اعضا شماره موبايل خود را جهت هماهنگيها اعلام كنند تا اعضا با يكديگر هماهنگ باشند

 34. س--خ says:

  هر چند نمایندگان اعضاء در آنروز موفق نشده بودند تا با خود شخص آقای جعفری ملاقاتی حضوری داشته باشند، اما موفق شده بودند با یک مقام مسئول که ایشان قبلا در دادسرای ناحیه 6 (خارک) مسوولیت بالایی داشته و با پرونده تعاونی مسکن برق تهران کاملا آشنا بوده، پیرامون چگونگی روند قضایی پرونده به گفتگو بپردازند.

  این مقام مسئول گفته به اعضاء بگویید که از 2 تا 3 هفته دیگر کار پرونده های اعضاء در دادسرای خارک به پایان میرسد و پرونده به دادگاه (قدوسی) ارجاع میشود که طبیعتا کیفرخواست نیز به همراه پرونده ها به دادگاه فرستاده خواهد شد.

  آنچنان که از نتایج کارشناسی و بازپرسی های این دادسرا بر می آید به حدود 5000 هزار نفر که از اعضا قدیمی بشمار میروند، زمین می رسد و دیگران حکم “رد مال” خواهند گرفت. ادعای متهمین این است که برای هر عضو یک میلیون و 200 هزار تومان حق عضویت گرفته اند و دیگر هیچ!

  البته نمایندگان اعضا به این موضوع اشاره کرده بودند که ما اسنادی در دست داریم که نشان میدهد تعاونی در زمانهای مختلف برای این زمینها قیمت هایی تعیین کرده که در نتیجه واسطه ها و بنگاه داران براساس این قیمتها با مردم معامله می کرده اند و تعاونی هم بر اساس همین قیمتها با واسطه ها معامله می کرده است. و این مقام مسوول نیز گفته بود که ما خودمان می دانیم که اعضاء در زمانهای مختلف مبالغ متفاوت و هنگفتی را برا ی خرید این زمینها پرداخته اند، اما متاسفانه بسیاری از اعضاء هیچ سند و مدرکی برای ادعای خود ندارند و این کار ما را مشکل کرده است اما ما کوشش کرده ایم که با توجه به اسناد و مدارکی که در اختیار داریم به گونه ا ی با این پرونده برخورد کنیم که اعضاء به حقوق از دست رفته خودشان برسند.

  به هر رو نظر ایشان درباره روند پرونده مثبت بوده و از نمایندگان اعضا خواسته اند که این دلگرمی را به اعضا بدهند که بزودی پرونده به دادگاه فرستاده خواهد شد و طبق روال قانونی حکم صادر خواهد شد.
  ((ایا این اخبار واقعی است ))

 35. afshin says:

  بشنید تا بهتون زمین بدن

 36. علی says:

  من که صدباربه تعاونی دادگاه وسایرمقامات مراجعه کردم آخرین باشنیدم پرونده درحال ارجاع به دادگاه است ازاعضامحترم خواهشمندم مرادرجریان قراردهند

 37. فریدا says:

  سلام عزیزان
  از پیگیری شما کمال تشکر و امتنان را دارم
  این مافیای زمینهای هشتگرد خیلی صبر و حوصله دارند و قصدشان این است که اینقدر مسئله زمینهای هشتگرد را کش بدهند که دیگه اعضا یکی یکی خسته بشوند و عقب بکشند و خودشان راحت در سر فرصت زمینها را بالا بکشند ای اعضای محترم به گوش باشید که با گروه پدر سوخته ای سر کار داریم که خودشان خود شیطان هستند به هوش باشید و از اعتراض دست بر ندارید خدا قوت

 38. avareh says:

  لطفااخبارتون رو به این شماره هم بفرستید ممنون.09375684365

 39. d says:

  ba salam lotfan agar az mehdi asgari ke be onvan amlake asgari dar hashtgerd faaliat mikard va aknon motevari shode khabari darid ma ra niz dar jaryan begozarid moteshakeram

 40. اميد says:

  باسلام
  معمولا همه نوشتند كه خبر بديد و كسي هم خبري ندلره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  من با تعاوني هر ماه تماس مي گيرم و مي گن كه دنبالشيم و آخرين خبر شون اين بوده كه كارهاي بازرسي تموم شده و بايد ببينيم پرونده به كدوم دادسرا ارسال ميشه

 41. hosein says:

  آخرین باری که به دادگاه خارک مراجعه کردم اسفند ماه 90 بود که گفتند نتیجه نهایی احتمالا بعد از انتخابات مجلس مشخص می شود . به امید حل مشکل همه اعضای محترم تعاونی مسکن کارگران برق تهران

 42. zohreh says:

  ma ham mal bakhte hastim che bayad kard?

 43. behrouz says:

  با تجمع و پیگیری از مسئولین درخواست رسیدگی سریع به پرونده راخواهانم. خدا رو خوش نمیاد ی مشت انسان نما در پوست گرگ مال ملتی رو بخورند که با امید تمام زندگیشونو فروختند که ی قططه زمین بخرند توش مثلا زندگی کنند. مقصر دولته که میزاره همچین شیادانی به راحتی کلاهبرداری کنندو پس کجاست اون دولت مهرورز؟

 44. ر.ف says:

  در تاريخ بيست ويکم ارديبهشت نود و يک تجمعي در هشتگرد برگزار شد. اين بار عده ي خيلي زيادي در تجمع شرکت کرده بودند و نمايندگان نتيجه بررسي دادگاه و حکم را به اطلاع مالباختگان رساندند که خلاصه ي آن به اين قرار بود که تنها به پنج هزار نفر که دادگاه آنها را مالک شناخته زمين تحويل داده ميشود و به بقيه که احتمالا يک جمع اندک بيست هزار نفري را شامل ميشوند با پرداخت مبلغ دو تا هشت ميليون رد مال مي شود!!!که مردم به شدت به اين راي اعتراض کردند و قرار شد که در تجمع ديگري که احتمالا روبروي مجلس روز دوشنبه – برگزار خواهد شد به اين راي اعتراض کنند. از هر کسي که اين پيام را ميخواند خواهش ميکنم که قبول مسئوليت کند و اين موضوع را تا جايي که امکان دارد به اطلاع ساير مالباختگان هم برساند. .

 45. علی رضا 53 says:

  با سلام اينجانب به همراه چندتن ازدوستان درسال 82 سه قطعه زمين 450متری وکالتی دربلوک سه خريداری کرديم که سند مالکيت نيز برای ما صادر شده وشکايت خود رانيز تسليم دادسرای خارک نمودم ولی پس ازآن از وضعيت شکايتم بی اطلاعم لطفا مرا ازوضعيت واجتماعات خود آگاه نماييد شماره تماس 09121499564

 46. ALI says:

  دوستان لطفاً اعتراض خود را از طریق رسانه ها به گوش مسئولین برسانید تا حداقل یک پیگیری دائمی داشته باشد برای اینکار بهتر است . به برنامه تهران 20 به پیامک 30000514 و برنامه در شهر 3000055 پیامک بزنید

 47. محمد کاظم says:

  سلام
  من که تاکنون شکایت نکرده ام حالا به کجا باید شکایت کنم؟

 48. سيد مهدي says:

  آقاي روزگاري تا كي ميخوايد به اين اراجيف ادامه بدين نكنه خداي نكرده سيبيل شما رو هم چرب كرده باشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دنيا ارزش نداره ها آقا حواست جمع باشه ،،،، فكر اينو كن كه چه كسايي با اين كارا زن و بچه هاشون چي شدن و به كجاها رفتن

 49. سيد مهدي says:

  من يه سوال دارم!!!!! تو مملكت ما كه را سش ولي فقيه و مملكت،مملكت امام زمانيه ،بايد اينجور موردا پيش بياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس عدالت علي وارونه تون كجاست؟؟؟؟چرا كسي نيس كه حق مظلوم از ظالم بگيره؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو پرونده اي كه به صراحت و روشني حق مظلوم خورده شده چيز شبهه داري وجود داره كه رسيدگي به اون و دادن حكم اين همه بايد طول بكشه؟؟؟!!!! بابااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا به اين باور برسيد كه خدايي بالا سرتونه بترسيد از اون روزي كه آه يكي از اين ايتام گريبانگيرتون بشه و دودمانتونو بسوزنه

 50. Rozita says:

  با سلام
  من یکی از اعضا هستم که متاسفانه در ایران زندگی نمی کنم اما هم پول زمین دادم هم پول سند و هم یک میلیون تومان پول حدول و خیابان کشی و به اصطلاح خودشون تسویه کامل هستم. الان می خوام ببینم که من توی این 1 ماهی که ایرانم چه کاری می تونم بکنم .البته دفتر تعاونی اصلاً پاسخگوی تلفن ها نیستند. الان دفتر توی هشتگرد هستش هنوز؟؟؟؟؟ یا در تهران؟؟؟؟ اگه آدرس و یا تلفن هاشون رو به من بدید ممنون می شم.

 51. عروجلو says:

  عروجلواز تهران
  متأسفانه من هم یکی از مالباخته ها در زمین های فاز 5 بلوک 3 هشتگرد هستم وهیچ کس در تعاونی برق و دادسرای خارک پاسخگوی اینجانب نیست ، امیدوارم هر چه زودتر امام زمان ظهور بفرمایند تا ما را از دست این شیطان صفتان پلید نجات بدهند ، در مملکتی که دم از عدالت علی و امام زمان زده می شود ما همیشه شاهد کلاه برداری های کلان از مردم و بیت المال می شویم

 52. عروجلو says:

  عروجلواز تهران
  متأسفانه من هم یکی از مالباخته ها در زمین های فاز 5 بلوک 3 هشتگرد هستم وهیچ کس در تعاونی برق و دادسرای خارک پاسخگوی اینجانب نیست ، امیدوارم هر چه زودتر امام زمان ظهور بفرمایند تا ما را از دست این شیطان صفتان پلید نجات بدهند ، در مملکتی که دم از عدالت علی و امام زمان زده می شود ما همیشه شاهد کلاه برداری های کلان از مردم و بیت المال می شویم
  تلفن :09124149707

 53. خسرو says:

  ـآقای داریوش فرهانی از اعضای اصلی تعاونی و واسطه فروش 2 قطعه زمین به من بوده. الان چه جوابی به من و به خدای من بابت این کلاه برداری میدهد. خدا میداند الان با این دلالی ها به کجا رسیده.

 54. خسرو says:

  اگر روزی در این زمین ها که مالکیت و حقوق ما در ان با پرداخت وجه و دریافت اسناد مسلم و مسجل است، ساخت و سازی صورت بگیرد یا مسکن مهر ساخته شود. از نظر ما تصرف عدوانی و خلاف شرع است و نماز و روزه در ان حرام است. به خریدارن اتی اعلام میکنیم جدا از خرید و یا سکونت در این املاک خودداری نمایند.

 55. Anonymous says:

  دوستان لطفاً اعتراض خود را از طریق رسانه ها به گوش مسئولین برسانید تا حداقل یک پیگیری دائمی داشته باشد برای اینکار بهتر است . به برنامه هايي زير پيامك بزنيد مثل:
  تهران 20 به پیامک 30000514 و
  برنامه در شهر 3000055
  و خبر بيست 1000601
  و 1000602پیامک بزنید
  همچنين برنامه هاي تلويزيون من و تو و بي بي سي را نيز فراموش نكنيد شايد با رسانه اي شدن اين موضوع مسئولين به فكر حفظ ابروي خود بيافتند

 56. سحر says:

  سلام
  يه سوال مهم دارم.
  مگه تعاوني مال اداره برق نيست ! و اداره برق مگه صاحب نداره !
  چرا کسي از وزير نيرو شکايت نميکنه ؟ ما با شخص کاری نداريم . ما با وزير کار داريم .

 57. Anonymous says:

  سلام اگه ممکنه اخباتونو به این شماره هم بفرستین منم از مالباختگانم و شکایتم کردم ممنونم 09352175754

 58. نوری says:

  با سلام
  ممنون میشم اخبار درمورد زمین های فاز 5 را ب ما هم اطلاع دهید
  09335050187 نوری

 59. Anonymous says:

  با عرض سلام

  300 حقیقتش من اصفهانیم و در تابستان 1382 یک پلاک زمین
  متری در فاز5 بلوک 1به قیمت 12/700 خریدم و تا بحال نتوانسته ام آنرا بفروشم یعنی خبر دقیقی ندارم ممنون میشم اگه یه جوون مرد یه زنگ بهم بزنه یا ایمیل بده
  09131136708
  hasanpour20012001@gmail.com

 60. برجعلی لو says:

  09125834453

 61. برجعلی لو says:

  بنده از اعضای تعاونی فاز 5 هشتگرد میباشم . لطفا اخبار جدید را به شماره ی اینجانب اطلاع رسانی کنید

  ممنون
  برجعلی لو
  09125834453

 62. زری استادحسین says:

  سلام به شما و ممنون از اطلاع رسانی اتان
  متاسفانه من نمیتوانم وارد سایت شما شوم نمیدوانم اشکال در کجاست؟
  دو دختر من هم از اعضا می باشند .
  آدرس ایمیل من :
  ZARY.OST55@YAHOO.COM
  سپاس دوست عزیز

 63. Anonymous says:

  اواخر سال 86 زمینی به قیمت 18 میلیون تومان از تعاونی برق، به صورت دست دوم و کارتی خریداری کردم.
  بعد از طرح شکایت، رأی دادگاه به این صورت بوده، فقط به کسانیکه به صورت دست اول زمین گرفته اند، تنها یک چهارم زمین داده میشود و برای ما منع تعقیب زده اند.
  پس تکلیف ما اینجا چیست؟ و چطور حق و حقوق خود را بگیریم؟

 64. صادقی says:

  جناب آقای روزگاری احتمالا اسناد مشاعی را ملاحظه نفرموده اند که در آن متراژ 450 متر است و پس از کسر خیابان و غیره 220 متر تعلق خواهد گرفت

Leave a Reply